Her zaman garantili çözüm...
Destek:  0850 800 13 75

Yıllık Bakım Anlaşması

Bu sistem sahip olduğunuz bilgisayar ve diğer elektronik donanımın (yazıcı, scanner vs) bir yıl boyunca servis garantisi altına alınmasıdır. Yıl içinde kaç servis yapılacağı anlaşma çerçevesinde belirlenir. Bunun dışında her hangi bir arıza durumunda telefon, uzaktan bakım ve yerinde servis hizmetimiz mevcuttur.
Anlaşma ile belirlenen sayıda bakım hizmeti

Yıl içinde bilgisayarların bakımlarının kaç kez yapılacağı sözleşmede 2,3,4,6 ve 12 olarak belirlenebilir. Bu servislerden bir tanesi genel temizlik hizmetini de kapsar. Servislerde bilgisayarların virüs kontrolü, gereksiz dosyaların temizlenmesi, harddisk defrag edilmesi, registry temizliği vb. işlemler uygulanır.

Telefonla danışma ve çözüm

Bu hizmetimiz genellikle küçük sorunlarda kullanıcının sorunu kendisinin çözmesine yol gösterme amaçlı telefon görüşmesidir.

Uzaktan bakım (internet üzerinden bağlantı)

Telefonla destek hizmetinin yetersiz kaldığı durumlarda, Team Viewer & Anydesk programı aracılığıyla internet üzerinden söz konusu bilgisayara bağlanarak gerekli düzenlemenin uzaktan kontrol ile yapılamasıdır. Bu hizmeti verebilmek için internet bağlantısını olması gerekmektedir. Bir çok sorun bu yöntemle kolaylıkla çözülebilmektedir.


Yerinde servis

İnternet bağlantısının kuralmadığı ve telefonla destek hizmetinin de yetersiz kaldığı durumlarda yerinde servis hizmetimiz söz konusu olacaktır. Teknisyenlerimiz, işyerinizde sorunu çözecekledir. Personelimiz hafta içi 08:30 - 19:00 arası ve Cumartesi günü 08:30 - 15:00 arası sizlere hizmet vermektedir. Acil durumlarda, mesai saatleri dışında ise başvurularınızı acil destek hattımızdan yapabilirsiniz.

Atölyede Servis

Önemli arızalarda (parça değişimi yada tamiri gibi) bilgisayarın servisimize götürülmesi de gerekebilir. Bilgisayardaki arızanın giderilmesi anlaşma kapsamında olup, parça değişimi yada ilavesi durumunda parçaların ücreti tahsil edililir.

Yılık Bakım Sözleşmemizin bir örneğini buradan görebilirsiniz.

Virus & Casus Yazılım Temizliği

Bilgisayarlarımızda virüs programı yüklü olsa dahi bazen yeni virüsler, kullanıcı hataları gibi sebeplerle sorun yaşanabiliyor.

Bu gibi durumlarda farklı yazılımlar ile bilgisayarınız taranarak zararlı tüm programlar temizleniyor.

Virus Temizliği

 • 100% başarı oranı
 • Alternatif programlar
 • Bilgisayarı hızlandırma
 • Düzenli kontroller

Casus Yazılım

 • İstenmeyen uyarıları silme
 • Casus yazılım ve eklentileri temizleme
 • Güvenlik açıklarını kapatma

Data & Veri Kurtarma

Bilgisayarlar ve kullandığımız programlar elimiz & ayağımız oldu. Her türlü bilgiyi bu programlarda saklıyoruz.
Hdd

Bulaşan virüsler, elektrik kesintisi ve donanım arızası sonucunda bazen bilgisayardaki bilgilere ulaşamayabiliyoruz. Bu gibi durumlarda bilgilerinize tekrar kavuşabilmeniz pek kolay görünmeyebilir. Üstelik bazen bu verilerimizin yedeğini almayı da unutabiliyoruz. İşte bu ve benzeri felaket durumlarında size yardımcı oluyoruz. Veri kurtarma işlemi uzunsaatle süren hatta 1-2 gün dahi sürebilen uzun ve zahmetli bir çalışmadır. Genelde başarı oranı % 85-100 arasında olabiliyor. Bu sebeple her zaman yedeklemenin önemini ısrarla vurguluyoruz.

Yeni Bilgisayar
ve Yedek Parça

Sektörde öncü bir çok distribütörün bayiliği ile hem çeşit zenginliği hem de uygun fiyat sunma imkanına sahibiz.

PC & Notebook

Bilinen tüm markaların ürünleri içinde ihityacınıza uygun olanlar seçiliyor ve size teklif olarak sunuluyor.

Sunucu Kurulumu ve Desteği

Bir çok yazılım sunucu kullanmayı gerektiriyor. Masaüstü bilgisayarlara göre farklı donanım ve yazılıma sahip sunucular için daha fazla dikkat ve özen gösterilmelidir. Sunucular kullanım amaçları gereği 7/24 sürekli çalışma durumundadırlar. Bu sebeple sunucuların bakım ve kontrelleri daha fazla önem kazanmaktadır.

Merkez Ofis ve Şube Desteği

İhtiyaç duyulduğunda ister merkez ofis, ister şube olsun yer ve zaman konusunda esnek hizmet anlayışına sahibiz.

Hemen Yerinizde
veya Uzak Destek

Tel: 0850 800 13 75

Şimdi hizmet almak için bizi arayabilir yada mesajınızı yazabilirsiniz

Mesaj Yazın

 

Kamera &
Güvenlik Sistemleri

 • 4-8-16 adet kameralı kayıt cihazları ile komple çözümler sunuyoruz.
 • IP kamera sistemi
 • AHD kamera sistemi
 • Alarm Sistemleri (Hırsız, yangın, su)
 • IP erişimli kontorl
 • Bilgisayar yada telefonunuzdan takip ve kontrol edebilme
 • Ayrıntılı bilgi çin lütfen bu linke tıklayın